top of page

EOS Kim?

Sadece Kamp Alanı Değil: Çok Daha Fazlası

Eos Kamping; Dikili’nin Denizköy köyünde, sahilde, zeytin ağaçları içerisinde yer alan; yerleşik çadır, özel çadır konaklamasına ve günübirlik konaklamalara ev sahipliği yapan; sürdürülebilir turizm odaklı doğa dostu bir işletmedir. Bisiklet dostu olan işletme bisiklet turizminin yaygınlaşması için bisikletli misafirlere özel ayrıcalıklar sunmakta ve aynı zamanda evcil hayvanları kamp alanına kabul etmektedir.

984020_1920.jpg
666754255344.jpg

Sürdürülebilir Turizm

Doğa, geleceğimizdir...

Sürdürülebilir turizmi gözeterek destinasyonun geleceğini korumak amacıyla turizmin doğal çevreye ve yerel halk kültürüne verebileceği zararları en aza indiren, bölge ekonomisine yapacağı katkıyı en üst düzeye çıkaran uygulamalarla hizmete giren Eos Kamping sunduğu hizmetlerle misafirlerinin menuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kısa Tarihçe

2018, Denizköy

Eos Kamping, 2018 Haziran'ında İzmir'in Dikili ilçesinin Denizköy Mahallesi'nde, günübirlik ve çadırla konaklama seçenekleriyle hizmete başlamıştır.

 

Kurucuları Mert Mikail Kansu Ve Necla Altun sürdürülebilir turizmi hedef alıp, çevre dostu bir işletme kurma hedefiyle yola çıkmışlardır.

13241324546.jpg
bottom of page