EOS KAMPİNG

Eos Kamping; Dikili’nin Denizköy köyünde, sahilde, zeytin ağaçları içerisinde yer alan; yerleşik çadır, özel çadır konaklamasına ve günübirlik konaklamalara ev sahipliği yapan; sürdürülebilir turizm odaklı doğa dostu bir işletmedir. Bisiklet dostu olan işletme bisiklet turizminin yaygınlaşması için bisikletli misafirlere özel ayrıcalıklar sunmakta ve aynı zamanda evcil hayvanları kamp alanına kabul etmektedir.

 

Sürdürülebilir turizmi gözeterek destinasyonun geleceğini korumak amacıyla turizmin doğal çevreye ve yerel halk kültürüne verebileceği zararları en aza indiren, bölge ekonomisine yapacağı katkıyı en üst düzeye çıkaran uygulamalarla hizmete giren Eos Kamping sunduğu hizmetlerle misafirlerinin menuniyetini ön planda tutmaktadır.

Eos Kamping, 2018 Haziran'ında İzmir'in Dikili ilçesinin Denizköy Mahallesi'nde, günübirlik ve çadırla konaklama seçenekleriyle hizmete başlamıştır.

 

Kurucuları Mert Mikail Kansu Ve Necla Altun sürdürülebilir turizmi hedef alıp, çevre dostu bir işletme kurma hedefiyle yola çıkmışlardır.

İletişim:
Tel: +90 539 384 31 13
Bizi Takip Edin!
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge

© 2020 Eos Kamping